Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Single mode, Simplex, G.657A2, 3mm, 2m

7.01

13 σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)

Compare
Κωδικός προϊόντος: EX.SC/APC-SC/APC_2M Κατηγορία:

Περιγραφή

Specifications
Cable category Single-Mode
Fiber standard G.657.A1
Length 2m
Types of connectors SC/APC-SC/APC
Cable diameter 3,0mm
Cable diameter 3
Cable length 3
Cable type FTTH
Connector 1 SC/APC
Connector 1 gender Male
Connector 2 SC/APC
Connector 2 gender Male
Connector material Ceramic
Fiber mode structure Single-mode
Fibre optic type G.657.A2
Full duplex No
Jacket material Nylon/Polyvinyl Chloride (PVC)
Plug and Play Yes
Product colour Green, Yellow
Quantity per pack 1
Test protocol included Yes

Παρακαλώ να είστε προσεκτικοί ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ οποιασδήποτε συσκευής η εξοπλισμού και ειδι΄κά ασύρματης συσκευής/εξοπλισμού και κεραιών.

Ενημερωθείτε για το αν απαιτείται ειδική άδεια λειτουργίας, εγκατάστασης, τοποθέτησης, ρύθμισης και θέσης σε λειτουργία απο την ΕΕΤΤ η άλλο φορέα του Ελληνικού Κράτους η την Ευρωπαική Ενωση.

Παρακαλούμε συμβουλευτείται την ισχύουσα νομοθεσία πριν χρησιμοποιήσετε οποιοδήποτε χαρακτηριστικό υψηλής ισχύος που το προϊόν αυτό θα μπορούσε να έχει η να αποκτήσει μετά απο οποιουδήποτε είδους επέμβαση στο firmware & Operating System της συσκευής η του εξοπλισμού η μετά την τοποθέτηση οποιασδήποτε κεραίας εκπομπής.

Αποσαφήνιση της μέγιστης επιτρεπόμενης E.R.P. που είναι νόμιμη σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία και να το προσαρμόσετε (εάν αυτό υπάρχει δυνατότητα) AP σας / CPE / router / Wireless Bridge αναλόγως το ERP της ασύρματης συσκευής σας.

Αν πρόκειται να αγοράσετε η έχετε αγοράσει τη συσκευή σας η τον εξοπλισμό σας, συμφωνείτε να το χρησιμοποιήσετε σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία στην Ελλάδα η στην Ε.Ε., δηλαδή στην ΄χώρα που πρόκειται να το χρησιμοποιήσετε..

Αν έχετε αγοράσει τη συσκευή συμφωνείτε ότι δεν θα χρησιμοποιήσετε περισσότερα από 100mW ERP σε 2.4Ghz μπάντα στην Ελλάδα και όχι περισσότερο από 1w ERP στην ζώνη των 5GHz. Σε περίπτωση που η συσκευή μεταδίδει με περισσότερα από 100mW σε 2.4Ghz μπάντα και 1w στην ζώνη των 5GHz, συμφωνείτε να μην το χρησιμοποιήσετε μέσα στην ΕΛΛΆΔΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΕ.

Σε περίπτωση που η συσκευή μπορεί να μεταδώσει σε άλλες συχνότητες από 2,412 – 2,485 5,450 – 5,750 Mhz και Mhz (εξωτερική χρήση) συμφωνείτε να μην το χρησιμοποιήσετε στην ΕΛΛΆΔΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΕ, εκτός αν μπορείτε να πάρετε μια άδεια για να το χρησιμοποιήσετε από την Αρχή Ελέγου Ραδιοσυχνοτήτων (Radio Authority) της χώρα σας (E.E.T.T. για την Ελλάδα).

Η τοποθέτηση οποιασδήποτε κεραίας εκπομπή αλλά και λήψης, μπορεί να απαιτεί ειδική άδεια σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, σας παρακαλώ ενημερωθείτε τόσο για την τοποθέτηση, εγκατάσταση όσο και για την θέση σε λειτουργίας της.

Η τοποθέτηση , εγκατάσταση και λειτουργία αναμετάδοτη σημάτων κινητής τηλεφωνίας, απαιτεί ειδική άδεια σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία τόσο απο την εταιρία κινητής τηλεφωνιάς, η τις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας, όσο και απο την Ε.Ε.Τ.Τ. Το ίδιο ισχύει και για κεραίες που προορίζονται για την οιοδήποτε εκπομπή σημάτων κινητής τηλεφωνίας.